Výpis ponúk
14
14
14
121 761 €
(3 122 € / m²)
Predaj
2+1
39 m²
Morska, Gdynia
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
39 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Balkon
Oferuję Państwu funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, które prz...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Typ vykurovania:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
3dní
Aktualizované:
3dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Morska, Gdynia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI