SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
541 258 €
(5 255 € / m²)
Predaj
4+1
103 m²
Bernadowska, Gdynia

miestnosti4+1
plocha103 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartament przy lesie i 900 m od morza | Taras 24,5 m² | 2 miejsca w hali | Gdynia/Sopot
Na sprzedaż przestronny apartament położony na granicy Gdyni...

Ostatné
Vek ponuky: 8dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Bernadowska, Gdynia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Geworg Grigoryan