Výpis ponúk
8
8
8
135 347 €
(3 562 € / m²)
Predaj
2+1
38 m²
Kartuska, Gdynia
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
38 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Nowe 2 pokoje | Balkon | Gdynia Cisowa | Bez PCC
Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,88 m², zlokalizowane ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Podlažie:
3. podlažie z 4
Vek ponuky:
224dní
Aktualizované:
15dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Kartuska, Gdynia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI