Výpis ponúk
6
6
6
108 101 €
(3 603 € / m²)
Predaj
1+1
30 m²
Chłopska, Gdańsk
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
30 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
| KAWALERKA | GOTOWA DO WPROWADZENIA | 3 MINUTY DO AUTOBUSU | PIWNICA | INWESTYCJA | GDAŃSK PRZYMORZE |
Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Vek ponuky:
6dní
Aktualizované:
3dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Chłopska, Gdańsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.
Požiadať o presnú adresu
Zväčšiť mapu
Občianska vybavenosť
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Aleksandra Józefczak
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu
BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA
Aleksandra Józefczak
Zobraziť E-mail
Zobraziť telefón
Kontaktovať predajcu