SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
93 970 €
(3 356 € / m²)
Predaj
1+1
28 m²
Lilli Wenedy, Gdańsk

miestnosti1+1
plocha28 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Wrzeszcz || 28,5 m || 1 pokój z oddzielną kuchnią || 4 piętro z 4 bez windy || remont/odświeżenie Mieszkanie :- powierzchnia : 28,5- liczba pokoi : 1-...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 9dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Lilli Wenedy, Gdańsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME EXPERT

Jakub Firak