SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
225 119 €
(3 411 € / m²)
Predaj
3+1
66 m²
Piecewska, Gdańsk

miestnosti3+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Luksusowa inwestycja mieszkaniowa w sercu zielonego MatemblewaNowoczesny, dziesięciokondygnacyjny apartamentowiec powstaje w jednej z najbardziej pożą...

Ostatné
Vek ponuky: 77dní
Aktualizované: 77dní

Lokalita

Piecewska, Gdańsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME EXPERT

Sviatlana Heraskova