SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
137 449 €
(4 295 € / m²)
Predaj
1+1
32 m²
Śląska, Gdańsk

miestnosti1+1
plocha32 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Na sprzedaż wykończona kawalerka w inwestycji Śląska 12, dewelopera Atal. Jest to lokal użytkowy sprzedawany z PCC. Każdy z apartamentów jest w pełni ...

Podlažie:
4. podlažie z 4
Vek ponuky: 74dní
Aktualizované: 20dní

Lokalita

Śląska, Gdańsk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

HOME EXPERT

Mariusz Zimnowodzki