SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
81 345 €
(1 695 € / m²)
Predaj
2+1
48 m²
Wawelska, Ełk

miestnosti2+1
plocha48 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48m 2 położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wawelskiej 7. Do mieszkania przynależy piwnica. Ok...

Podlažie:
2. podlažie z 3
Vek ponuky: 119dní
Aktualizované: 22dní

Lokalita

Wawelska, Ełk
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski