SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
160 150 €
(1 862 € / m²)
Predaj
3+1
86 m²
Częstochowa

miestnosti3+1
plocha86 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym re...

Podlažie:
2. podlažie z 2
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Częstochowa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka