SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
70 697 €
(1 504 € / m²)
Predaj
2+1
47 m²
Prosta, Częstochowa

miestnosti2+1
plocha47 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Biuro MEROSS Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie 47m2 w dzielnicy Ostatni Grosz przy al. Aleja Niepodległości. Mieszkanie usytuowane na p...

Ostatné
Vek ponuky: 184dní
Aktualizované: 167dní

Lokalita

Prosta, Częstochowa
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MEROSS NIERUCHOMOŚCI

Meross Nieruchomości