SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
93 968 €
(1 709 € / m²)
Predaj
3+1
55 m²
Ogrody, Bydgoszcz

miestnosti3+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénNie
terasaNie

Popis

Tylko w naszym biurzeNieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576 440 755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w bloku na bydgoskich W...

Ostatné
Vek ponuky: 457dní
Aktualizované: 456dní

Lokalita

Ogrody, Bydgoszcz
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Krzysztof Nowicki