SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
122 629 €
(1 057 € / m²)
Predaj
3+1
116 m²
Słoneczna, Białogard

miestnosti3+1
plocha116 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaÁno

Popis

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z sauną - Białogard, spokojna okolica
Szukasz dużego, wygodnego mieszkania z własnym wejściem i dodatkowymi udogod...

zariadený
Vek ponuky: 57dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Słoneczna, Białogard
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Wiktoria Tchoryk