SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
97 646 €
(1 550 € / m²)
Predaj
3+1
63 m²
Józefa Bema, Będzin

miestnosti3+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy.

Podlažie:
1. podlažie z 4
Vek ponuky: 81dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Józefa Bema, Będzin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Biuro Nieruchomości WESTA

Dorota Weiss