SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
99 029 €
(1 270 € / m²)
Predaj
3+1
78 m²
Aleksandrów Kujawski

miestnosti3+1
plocha78 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stav
suterénÁno
terasaNie

Popis

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokó...

Podlažie:
2. podlažie z 2
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Aleksandrów Kujawski
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ARKADIA WLOCLAWEK

Paulina Nitecka