SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
269 467 €
(1 623 € / m²)
Predaj
2+1
166 m²
San Francisco

miestnosti2+1
plocha166 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Vive con estilo en el centro de la ciudad ✨Se alquila elegante apartamento de 78 m² en moderno lobby de lujo, ideal para quienes buscan comodidad, ubi...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

San Francisco
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Luxurys Properties Group Panama