SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
819 528 €
(2 302 € / m²)
Predaj
3+1
356 m²
Calle Punta Colón, San Francisco

miestnosti3+1
plocha356 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Aquamare, Punta Pacífica completamente frente al mar. Las olas rompen en el área social de la torre.Hermoso apartamento con vista frontal al mar,Diseñ...

zariadený
Vek ponuky: 412dní
Aktualizované: 43dní

Lokalita

Calle Punta Colón, San Francisco
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Be Panama Real Estate