SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
447 645 €
(4 615 € / m²)
Predaj
2+1
97 m²
Lower Bight Road

miestnosti2+1
plocha97 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Welcome to Unit 4-206, a beautifully maintained 1-Bed, 1-Bath condo set inside La Vista Azul in Turtle Cove. This condo is perfectly positioned to cap...

Ostatné
Vek ponuky: 81dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Lower Bight Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

The Agency | Turks & Caicos