SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
88 800 €
(1 009 € / m²)
Predaj
3+1
88 m²
Ogombo Road

miestnosti3+1
plocha88 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Experience the epitome of luxury living in Lekki, Lagos, Nigeria. This stunning 2-bedroom new construction condominium is located in the heart of Urba...

Ostatné
Vek ponuky: 297dní
Aktualizované: 162dní

Lokalita

Ogombo Road
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

El- Chariszone Technolology Limited