SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
589 000 €
(9 203 € / m²)
Predaj
2+1
64 m²
Lehrter Straße, Mitte

miestnosti2+1
plocha64 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Wir haben eine wunderschöne zwei Zimmerwohnung Erstbezug mit großem Südbalkon und weitem Blick total zentral gelegen in der Lertherstrasse im 4. Stock...

Ostatné
Vek ponuky: 488dní
Aktualizované: 488dní

Lokalita

Lehrter Straße, Mitte
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

AV Immobilien Berlin - Real Estate Consulting & Agency, Projects