SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
159 000 €
(3 058 € / m²)
Predaj
2+1
52 m²
Koloniestraße, Mitte

miestnosti2+1
plocha52 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Die Etagenwohnung in der Koloniestraße 148 in 13357 Berlin-Mitte liegt im Vorderhaus eines Mehrfamilienhauses aus dem Jahr 1961. Die 2-Zimmer-Wohnung ...

Ostatné
Vek ponuky: 10dní
Aktualizované: 10dní

Lokalita

Koloniestraße, Mitte
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Homesk GmbH