SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
349 500 €
(4 369 € / m²)
Predaj
3+1
80 m²
Nelkenweg, Mainaschaff

miestnosti3+1
plocha80 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Diese gepflegte 3-Zimmer-Etagenwohnung mit ca. 80 m² in Mainaschaff liegt ruhig und dennoch vor den Toren Aschaffenburgs. Ideal für alle, die entspann...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Nelkenweg, Mainaschaff
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BETTERHOMES Vertriebs GmbH