SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
175 249 €
(144 € / m²)
Predaj
Atypický
1 215 m²
2 Sur, Tulum

miestnostiAtypický
plocha1 215 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This 1-bedroom condo offers a private and elegant residential concept with traditional architecture, organic wood details, and a strong sense of comfo...

Ostatné
Vek ponuky: 3dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

2 Sur, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Karla Torres