Výpis ponúk
18
18
18
111 113 €
(2 222 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²
Avenida 69 Sur, Tulum
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
50 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
NEQUEN KUKULKAN - Departamento de 1 recamara En Venta con Excelente Ubicacion
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
15dní
Aktualizované:
8dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida 69 Sur, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.