SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
177 128 €
(1 865 € / m²)
Predaj
6 a více
95 m²
Avenida del Golfo, Tulum

miestnosti6 a více
plocha95 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Tucked into a quiet corner of the sought-after Tao Community, this beautifully upgraded 2 bedroom, 2 bathroom ground floor unit offers privacy, comfor...

zariadený
Vek ponuky: 160dní
Aktualizované: 148dní

Lokalita

Avenida del Golfo, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Tulum Country Club Living