SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
212 303 €
(3 370 € / m²)
Predaj
Atypický
63 m²
Avenida Kukulkán, Tulum

miestnostiAtypický
plocha63 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Le presentamos una oportunidad excepcional de adquirir un departamento de lujo de 2 recámaras y 2 baños en el codiciado corazón de Tulum, el cual ofre...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorPrirodzené svetlo

Ostatné
Vek ponuky: 202dní
Aktualizované: 164dní

Lokalita

Avenida Kukulkán, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co