Výpis ponúk
33
33
33
194 941 €
(3 249 € / m²)
Predaj
Atypický
60 m²
Avenida Yodzonot, Tulum
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
60 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Descubra la eficiencia inteligente en este extraordinario departamento de tres recámaras, que optimiza cada centímetro de sus 78.24 metros...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
205dní
Aktualizované:
167dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida Yodzonot, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.