Výpis ponúk
19
19
19
329 025 €
(3 826 € / m²)
Predaj
Atypický
86 m²
11 Oriente, Tulum
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
86 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Este desarrollo único ofrece un estilo de vida consciente, con unidades que van desde 34 m² (366 sq ft) en estudios hasta ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
200dní
Aktualizované:
162dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
11 Oriente, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.