SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
280 314 €
(3 948 € / m²)
Predaj
Atypický
71 m²
Géminis Norte, Tulum

miestnostiAtypický
plocha71 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Es un proyecto de vivienda habitacional multifamiliar ubicado en la zona centro de la
ciudad de Tulum, Quintana Roo. Las dimensiones del terreno son 1...

Ostatné
Vek ponuky: 208dní
Aktualizované: 169dní

Lokalita

Géminis Norte, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co