Výpis ponúk
14
14
14
146 522 €
(3 256 € / m²)
Predaj
Atypický
45 m²
Avenida Kukulkán, Tulum
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
45 m²
kúpeľne
Un Oasis de Confort y Naturaleza
Ubicado en la exclusiva Región 8 de Tulum, este desarrollo redefi...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Internet
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Moderný štýl
Prirodzené svetlo
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
205dní
Aktualizované:
165dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida Kukulkán, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.