SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
223 388 €
(2 169 € / m²)
Predaj
Atypický
103 m²
Avenida Cobá, Tulum

miestnostiAtypický
plocha103 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Superficie: 103.49 m²
Recámaras: 2
Baños: 2
Capacidad: Ideal para renta vacacional o uso personal

zariadený
Vek ponuky: 206dní
Aktualizované: 167dní

Lokalita

Avenida Cobá, Tulum
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co