Výpis ponúk
14
14
14
152 198 €
(4 910 € / m²)
Predaj
1+1
31 m²
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
31 m²
kúpeľne
Vive a pasos del mar en Puerto Morelos!
Te presentamos Oceanview Studios, un exclusivo condo-hotel a solo 50 metros de la playa...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Klimatizácia
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
79dní
Aktualizované:
79dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.