Výpis ponúk
9
9
9
242 193 €
(6 210 € / m²)
Predaj
Atypický
39 m²
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
39 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
44 departamentos de lujo tipo loft de 50m2 en la mejor ubicación del mejor puerto de Mexico por su ecosistema y diversidad.
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Vhodné pre domácich miláčikov
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
211dní
Aktualizované:
171dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.