SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
127 040 €
(1 549 € / m²)
Predaj
Atypický
82 m²
Playa del Carmen

miestnostiAtypický
plocha82 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This luxury condo for sale at Grand Sirenis in Akumal offers the best of resort-style living with inviting indoor-outdoor spaces and fantastic vacatio...

Parametre

Vygenerované z AI

Prirodzené svetloOtvorený obývací priestorTerasaVýhľadZariadenýZabezpečenieVhodné pre domácich miláčikov

zariadený
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Playa del Carmen
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

BuyPlaya Real Estate Advisors