SUPA24
Obývačka; výhľad, prirodzené svetlo, moderný štýl
Obývačka; výhľad, prirodzené svetlo, moderný štýl, dlažba
Obývačka; výhľad, prirodzené svetlo, moderný štýl
238 615 €
(2 946 € / m²)
Predaj
2+1
81 m²
Municipio de Los Cabos

miestnosti2+1
plocha81 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Discover exceptional value in El Tezal real estate with this beautifully designed 2-bedroom, 2-bathroom condo for sale in Cabo San Lucas. Located in o...

Ostatné
Vek ponuky: 85dní
Aktualizované: 60dní

Lokalita

Municipio de Los Cabos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Investing in Cabo