SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
160 447 €
(1 486 € / m²)
Predaj
1+1
108 m²
Calle 5, Mérida

miestnosti1+1
plocha108 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ARME226 Gabriela Pacheco Departamento amueblado, planta baja, en venta, Temozón Norte, Mérida Departamento amueblado en venta, ubicado en planta baja ...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Calle 5, Mérida
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Selvaco Realty