SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
481 275 €
(2 630 € / m²)
Predaj
Atypický
183 m²
Calle Abraham González, Cuauhtémoc

miestnostiAtypický
plocha183 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ARCM209-6 Sofia DiattoPenthouse con estudio | Vista al jardín | Roof garden y Coworking  | En venta  Departamento en venta, ubicado en zona céntrica, ...

Ostatné
Vek ponuky: 12dní
Aktualizované: 12dní

Lokalita

Calle Abraham González, Cuauhtémoc
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Selvaco Realty