Výpis ponúk
62
62
62
490 484 €
(4 054 € / m²)
Predaj
Atypický
121 m²
Cozumel
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
121 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Cozumel es la joya de la Riviera Maya, combinando seguridad y belleza natural en un solo lugar. Reconocido como uno de los des...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Zabezpečenie
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
202dní
Aktualizované:
163dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Cozumel
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.