Výpis ponúk
20
20
20
671 977 €
(4 200 € / m²)
Predaj
Atypický
160 m²
Coyuca de Benítez
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
160 m²
kúpeľne
THE RESERVE AT MAYAKOBA
Localizado en el Caribe Mexicano y en el corazón de Mayakoba; rodeado de naturaleza entre selva, manglares y cenotes... enmar...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Internet
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
210dní
Aktualizované:
169dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Coyuca de Benítez
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.