Výpis ponúk
19
19
19
272 982 €
(2 313 € / m²)
Predaj
1+1
118 m²
Avenida Robles, Benito Juárez
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
118 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Imagina un espacio donde la arquitectura de vanguardia se funde con la calidez del Caribe para crear un refugio contemporáneo. Este e...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
111dní
Aktualizované:
104dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida Robles, Benito Juárez
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.