SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
233 397 €
(2 881 € / m²)
Predaj
1+1
81 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

miestnosti1+1
plocha81 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

DCA281-6Departamento con diseño funcional en venta, Zona Aeropuerto, Cancún Moderno departamento en venta con diseño funcional y acabados contemporáne...

Ostatné
Vek ponuky: 130dní
Aktualizované: 37dní

Lokalita

Boulevard Lausana, Benito Juárez
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Selvaco Realty