Výpis ponúk
34
34
34
391 122 €
(1 754 € / m²)
Predaj
1+1
223 m²
Avenida Robles, Benito Juárez
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
223 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Vivir aquí es sinónimo de exclusividad y bienestar. Este desarrollo está ubicado en una de las zonas más dinámicas y en crecimiento, cerca...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
208dní
Aktualizované:
170dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Avenida Robles, Benito Juárez
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.