Výpis ponúk
23
23
23
953 457 €
(7 628 € / m²)
Predaj
Atypický
125 m²
Boulevard Kukulcán, Benito Juárez
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
125 m²
kúpeľne
2+
Vive la Esencia del Lujo Caribeño
Este exclusivo desarrollo en el corazón de la Zona Hotelera de Cancún redefine el concep...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Internet
Bazén
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
209dní
Aktualizované:
169dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Boulevard Kukulcán, Benito Juárez
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.