SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
476 980 €
(4 259 € / m²)
Predaj
Atypický
112 m²
Avenida Labná, Benito Juárez

miestnostiAtypický
plocha112 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

En venta | Puerto Cancún | 2 recámaras | 2 baños | 112 m² | Vida Eco-Inteligente | Renta Permitida desde 3 Meses
Este moderno departamento de 2 recám...

zariadený
Vek ponuky: 212dní
Aktualizované: 173dní

Lokalita

Avenida Labná, Benito Juárez
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co