SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
394 201 €
(3 205 € / m²)
Predaj
Atypický
123 m²
Calle 27, Bacalar

miestnostiAtypický
plocha123 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Le presentamos una oportunidad extraordinaria de adquirir una magnífica residencia de 2 recámaras y 2 baños, que ofrece un exp...

Ostatné
Vek ponuky: 204dní
Aktualizované: 166dní

Lokalita

Calle 27, Bacalar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co