SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
704 007 €
(4 093 € / m²)
Predaj
Atypický
172 m²
Carretera Ramal a Punta Sam

miestnostiAtypický
plocha172 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

BEACHFRONT CONDO FOR SALE IN COSTA MUJERES..Price: $14,421,000 MXN..This exclusive pre-sale condominium is located within a boutique beachfront develo...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Carretera Ramal a Punta Sam
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Coldwell Banker Prime Group