SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
412 371 €
(3 124 € / m²)
Predaj
3+1
132 m²
Seizième Mille VCA

miestnosti3+1
plocha132 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

In the heart of the highly sought-after village of Pointe aux Canonniers, this contemporary apartment embodies elegance and serenity. Just a few steps...

Ostatné
Vek ponuky: 117dní
Aktualizované: 92dní

Lokalita

Seizième Mille VCA
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KEZIA IMMOBILIER