SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
158 480 €
(2 881 € / m²)
Predaj
2+1
55 m²
Rivière du Rempart VCA

miestnosti2+1
plocha55 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Located in Haute Rive, within a private residence with a sophisticated design, this one-bedroom apartment on the 1st floor represents an ideal opportu...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 5dní

Lokalita

Rivière du Rempart VCA
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

KEZIA IMMOBILIER