SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
457 809 €
(3 052 € / m²)
Predaj
4+1
150 m²
Grande Rivière Noire VCA

miestnosti4+1
plocha150 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaÁno

Popis

Beautiful 2-storey apartment for sale, ideal for non-Mauritians! This spacious property of 150m² includes 3 large bedrooms, 2 bathrooms, and a superb ...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadZariadenýPráčkaKuchynské spotrebiče

Ostatné
Vek ponuky: 72dní
Aktualizované: 72dní

Lokalita

Grande Rivière Noire VCA
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

NEXT HOME LTD - OPEN HOUSE Mauritius Ltd