SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 200 000 €
(5 455 € / m²)
Predaj
3+1
220 m²
Grande Rivière Noire VCA

miestnosti3+1
plocha220 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

All ground floor unit offering 3 spacious en-suite bedrooms, a magnificent private garden and a beautiful swimming pool, with an uninterrupted view on...

Ostatné
Vek ponuky: 396dní
Aktualizované: 396dní

Lokalita

Grande Rivière Noire VCA
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Park Lane Properties