Výpis ponúk
13
13
13
1 745 000 €
(4 363 € / m²)
Predaj
4+1
400 m²
Boulevard Laayoune, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
4+1
plocha
400 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
3-Bedroom Penthouse in the prestigious Majorelle neighborhood
In the heart of the emblematic Majorelle district, this exquisite penthouse embodies ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Výťah
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Boulevard Laayoune, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.